***PÁRATLAN, BULINEGYEDBELI, TELJESEN FELÚJÍTOTT 3 SZOBÁS, 2 ERKÉLYES LAKÁS, ELADÓ ***
A lakás rendelkezik egy üzemeltető cégen keresztül AIRBNB engedéllyel, így rajtuk keresztül a rövidtávú kiadás extra bevételt tud hozni!!
VII. KERÜLET belső Erzsébetvárosban az Akácfa utca 26 szám alatt egy FELÚJÍTOTT, lakberendezők által tervezett, É-D -i fekvésű, amerikai konyhás nappali + 2 szeparált háló résszel, fürdővel, külön wcvel, tárolóval rendelkező 69 m2-es, napfényes, KLÍMÁS, kényelmes lakás plusz 2db kb 4 m2-es ERKÉLLYEL.
A LAKÁSRÓL
A lakás tökéletes állapotban van, lakberendezői tervek alapján IGÉNYESEN berendezett, kivitelezett.
Itt valóban minden készen áll arra, hogy az új tulajdonos ÁLMAI OTTHONÁRA leljen vagy BEFEKTETÉSnek is tökéletes választás.
A lakás úgy lett megtervezve, hogy az maximálisan funkcionális, az ott lakók kényelmét szolgálja. Belépve az előtérbe kényelmes, beépített szekrény található tükörrel, itt a kabátok mellett a cipőknek helye is biztosított.
Az előtérből egyenesen a vadonatúj amerikaikonyhás nappalibajutunk, amely új, garanciális beépített hűtővel, sütővel, kerámialapos főzőlappal és elszívóval felszerelt. Innen nyílik a belsőudvarra néző egyik erkély is.
Az erkélykapcsolatos, napfényben úszó, tágas, 2.6 méter belmagasságú nappali-étkező lehetőséget biztosít a kikapcsolódásnak és összejöveteleknek is, ahol a hangulatot vadonatúj design lámpák biztosítják. A kényelmet egy modern, rendkívül halk hűtő-fűtő klíma is garantálja.
A lakás nyugodt és elszeparált részén kettő hálórész került kialakításra, mely intimitást ad a lakótérben, mindkét hálószobából kijárat van az utcai erkélyre.
A nappalit a hálószobákkal összekötő folyosóról, új beltéri ajtón keresztül juthatunk a megújult, modern burkolatokkal és hangulatvilágításokkal felszerelt fürdőszobába, ahol új, beépített mosdó és kád került kiépítésre. Erről a folyosóról nyílik továbbá a tároló/kamra és a mosdóval felszerelt wc is.
Az egész lakásban HŐ- ÉS HANGSZIGETELT műanyag nyílászárók találhatóak. A fűtésről a ház központi kazánja gondoskodik. A radiátoronként felszerelt egyedi állítási lehetőségnek és a körbefűtöttségnek köszönhetően kedvező fenntartási költségekkel számolhatunk.
A közös költség: 50,000 Ft/hó, mely tartalmazza fűtésátalányt, az üzemeltetését, saját takarítót, a teljes körű ingatlanbiztosítást, a közös területek víz-, és áramfogyasztását, a szemétszállítást, valamint a karbantartási költségeket. A lakás külön villanyórával és fűtésmérőkkel ellátott.
A ház rendelkezik saját parkolóval, ahol a helyek igény- és szabad helyek függvényében bérelhetőek vagy vásárolhatóak.
A KÖRNYÉKRŐL
A ház környéke minden igényt kielégítő, az infrastruktúra páratlan, mely rendkívül vonzóvá teszi!
A ház belvárosi elhelyezkedése okán a kulturális és szabadidős programok kínálata rendkívül gazdag, így nem kell messzire menniük, ha kikapcsolódásra, sportolásra vagy közös családi élményekre vágynak.
A környéken minden megtalálható, ami a mindennapokhoz szükséges, kiemelten ellátott: Spar, DM, gyógyszertár 50 méteren belül, a közeli éttermek és kávézók megannyi lehetőséget teremtenek családi vagy baráti találkozók számára.
A központi elhelyezkedésének köszönhetően tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető, troli, 4-6 os villamos, Metro pár perc sétára találhatóak.
IDEÁLIS VÁLASZTÁS FIATAL PÁROKNAK VAGY BEFEKTETŐKNEK, akik ÉRTÉKÁLLÓ, JÓL KIADHATÓ ingatlant keresnek Budapest belvárosának közelében, a Városliget közelében!
A lakás rendelkezik egy üzemeltető cégen keresztül AIRBNB engedéllyel, így rajtuk keresztül a rövidtávú kiadás extra bevételt tud hozni!!
Olyan IGÉNYES ÚJ TULAJDONOST keresünk, aki ÉRTÉKELI a maximális kényelmet nyújtó, kiváló elosztású, KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉSŰ, modern hangulatot árasztó, ERKÉLYES lakást. Ha nem szeretne felújítással bajlódni, ha élvezni akarja a KÉSZ LAKÁS által nyújtott előnyöket, akkor megtalálta ÁLMAI OTTHONÁT!
Ha BEFEKTETÉSI céllal gondolkodik, akkor megtalálta azt az ingatlant, amely AZONNAL PÉNZT TERMEL ÁTLAGON FELÜLI MEGTÉRÜLÉSSEL!
KIEMELKEDŐ ÁR ÉRTÉK ARÁNNYAL még a drágulási hullám előtt a lehető legjobb ajánlat a piacon!
A lakás TEHERMENTES és AZONNAL KÖLTÖZHETŐ.
A lakás tartozéka, s így a vételár részét képezi az teljesen új konyhabútor a beépített magas minőségű gépekkel, valamint a fürdőszoba bútorok.
A lakással együtt akár a komplett bútorzat, lámpa és lakástextil is megvásárolható külön megállapodás keretében.
Jöjjön el és győződjön meg a saját szemével, hogy a lakás az életben még szebb, mint a képeken! Érdemes személyes benyomást szerezni erről a kivételes adottságú, hangulatos lakásról. Várom hívását!
Köszönjük az erőfeszítéseiket. Nagyon barátságosak, és segítőkészek voltak, minden bizonnyal ajánlani fogom Önöket a kollégáimnak akik otthont keresnek.
Fariba
Csak Önöknél hirdetek, mert szerintem Önök a legjobbak.
Imre
Köszönöm szépen, hogy segítettek nekem; Dóra, Lina, Viktória, rendkívül professzionálisan működtek együtt végig.
Az EUROCENTER-t mindig szívesen ajánlom ismerőseimnek!
Az EUR ár csak tájékoztató jellegű, 1 EUR = 390 HUF árfolyammal számolva
A képek illusztrációk, az ezen az oldalon készített vagy hivatkozott leírások a rendelkezésre állás függvényében állnak rendelkezésre,
nem minősülnek ajánlatnak, és az EUROCENTER (vagy az üzemeltető) bármikor visszavonhatja vagy felülvizsgálhatja azokat.