

61 m2-es, frissen felújított, bútorozott, légkondicionált, két egységre bontott lakás (28, 44 m2 galériával) eladó egyben és külön is a Palotanegyedben, a Csepreghy utcában. A kisebbik studió 22 m2 alapterületű és 10 m2 galériával rendelkezik, amelyben egy amerikai stílusú konyha nappalival, egy galériás hálószoba, és egy zuhanyzós fürdőszoba kapott helyet. A nagyobbik lakás 39 m2, és 10 m2 galériával ellátott. Található benne egy hálószoba, egy amerikai konyhás nappali, egy galériás hálószoba dolgozósarokkal, egy kádas fürdőszoba, és egy tároló.
Egyéb jellemzők: igényes felújítás, új vezetékek, megfelelelő belmagasság, alacsony rezsi, hőszivattyús fűtés-hűtés egyedi méréssel
A lakások külön: 59-69 millió forintért vehetők meg.
Köszönjük az erőfeszítéseiket. Nagyon barátságosak, és segítőkészek voltak, minden bizonnyal ajánlani fogom Önöket a kollégáimnak akik otthont keresnek.
Fariba
Csak Önöknél hirdetek, mert szerintem Önök a legjobbak.
Imre
Köszönöm szépen, hogy segítettek nekem; Dóra, Lina, Viktória, rendkívül professzionálisan működtek együtt végig.
Az EUROCENTER-t mindig szívesen ajánlom ismerőseimnek!
Az EUR ár csak tájékoztató jellegű, 1 EUR = 382 HUF árfolyammal számolva
A képek illusztrációk, az ezen az oldalon készített vagy hivatkozott leírások a rendelkezésre állás függvényében állnak rendelkezésre,
nem minősülnek ajánlatnak, és az EUROCENTER (vagy az üzemeltető) bármikor visszavonhatja vagy felülvizsgálhatja azokat.