

Exkluzív luxuslakás Bazilikára néző kilátással
Eladó közvetlenül a Bazilikával szemben egy gyönyörűen kialakított luxuslakás. Teljesen bútorozott és gépesített, eleganciát, kényelmet és modern kényelmi megoldásokat kínál.
A lakás jellemzői:
Tágas, 101 m²-es elrendezés, nagyszerű nappalival, ideális vendégek fogadására
Teljesen felszerelt konyha-étkező
Két hálószoba, mindkettőhöz saját fürdőszoba
Külön vendég WC a nagyobb kényelemért
Főbb előnyök:
Minőségi anyagok és elegáns, letisztult belső terek
Mérhető központi fűtés és klímaberendezések minden helyiségben
Elektromos látványkandalló a nappaliban a hangulatos légkörért
További lehetőségek:
A közelben garázs bérelhető vagy megvásárolható
Az épületben lift található
Lakás a 2. emeleten, könnyű megközelítéssel
Ideális választás azoknak, akik luxus, „azonnal költözhető” lakást keresnek a város szívében, lenyűgöző kilátással és prémium kényelmi szolgáltatásokkal.
Köszönjük az erőfeszítéseiket. Nagyon barátságosak, és segítőkészek voltak, minden bizonnyal ajánlani fogom Önöket a kollégáimnak akik otthont keresnek.
Fariba
Csak Önöknél hirdetek, mert szerintem Önök a legjobbak.
Imre
Köszönöm szépen, hogy segítettek nekem; Dóra, Lina, Viktória, rendkívül professzionálisan működtek együtt végig.
Az EUROCENTER-t mindig szívesen ajánlom ismerőseimnek!
Az EUR ár csak tájékoztató jellegű, 1 EUR = 385 HUF árfolyammal számolva
A képek illusztrációk, az ezen az oldalon készített vagy hivatkozott leírások a rendelkezésre állás függvényében állnak rendelkezésre,
nem minősülnek ajánlatnak, és az EUROCENTER (vagy az üzemeltető) bármikor visszavonhatja vagy felülvizsgálhatja azokat.